Veri Kurtarma

  veri-kurtarma-aciltalep-formuanalizverikurtarma VERİ  KURTARMA CİDDİ BİR İŞTİR, LÜTFEN ÖNCE REFERANSLARIMIZA BAKINIZ !

  Veri ( Data ) kurtarma hizmetimiz masa üstü bilgisayar, notebook, dijital kameralar, video, cep telefonu ve her türlü kaydedilmiş veri kaybı yaşanan durumlarda, maksimum başarı ile yapılmaktadır.

  Saraç Bilişim 2001 yılından bu yana veri kurtarma alanında sürekli yenilik ve gelişme sağlamıştır. Firmamız verilerinizin maksimum düzeyde ve sorunsuz kurtarılabilmesi amacıyla temiz odaya ( Cleanroom ) sahiptir.

  Veri kurtarma yapılacak depolama cihazlarının içlerinin açılması gerektiği durumlarda kesinlikle toz barındırmayan temiz oda kullanılması zorunludur. Bunun sebebi ortamda bulunan ve gözle görülmeyen tozların disk üzerinde birikerek birkaç dakika içerisinde binlerce bozuk sektör oluşturması ve verilerin önemli ölçüde zarar görmesine neden olmasıdır.

  Veri ( Data ) kurtarma teknolojileri ile her türlü donanım ve yazılımları sürekli takip eden firmamız, tecrübeli veri kurtarma elemanları ile size herzaman en iyi hizmeti vermeye hazırdır. Tecrübeli personelimiz ve yüksek teknoloji cihazlarımız ile en küçük veri depolama ortamlarından, yüksek kapasiteli veri depolarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine müdahale edebiliyoruz.

  Firmamız tüm hard disk markalarına veri kurtarma hizmeti vermektedir. Elde ettiğimiz kazancın büyük bir bölümünü, veri kurtarma teknolojisi ile ilgili araştırma ve geliştirmeye ayırmaktayız. Böylece siz müşterilerimize gelişmelerden geri kalmadan bu alanda sorunsuz hizmet sunmaktayız.

  Verileriniz gizlilik, ivedilik ve iş sürekliliği politikası ön planda tutularak kurtarılmaktadır.

  Verileriniz sizin için kıymetli ise, teslim edeceğiniz kişi ve firmaları iyi seçmelisiniz.

  Bilişim Danışmanı - Tümünü Gör