Sony Vaio Notebook Servisi

Saraç Bilişim olarak Sony Vaio marka tüm notebookların tamir ve bakım işlerini garantili olarak yapmaktayız. Özel servis hizmeti veren firmamızda analiz için ücret ödemezsiniz.

Cihazınızda oluşabilecek Lcd Ekran kırılmaları, sıvı teması, kasa tamiri, menteşe tamiri, klavye değişimi, batarya satışı ve şarj aleti satışı, chipset tamiri ve değişimi vs. diğer tüm sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz. Uzman teknik ekibimiz aradığınız zaman sorununuz ile ilgili bilgi vermektedir.

Cihazınızın alt kısmında modeli numarası yazmaktadır bu numarayı teknik ekibimize bildirmeniz gerekmektedir. Ofisimize gelen cihazlar analiz yapıldıktan sonra size bilgi verilerek işlemler devam eder. Ofisimize gelen tüm ürünler kayıt altına alınmaktadır. Cihazınızı tekrar getirdiğiniz zaman sadece isminizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Firmamız garanti dışı kalmış veya garantisi bitmiş ürünlere hizmet vermektedir. Cihazınızda oluşabilecek tüm sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz. Ankara dışından kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Saraç Bilişim

Tel: 0312 431 01 44

Bilişim Danışmanı - Tümünü Gör