Lenovo Legion Y520 Laptop Tamiri

Genel olarak oyun ve iş için kullanılan Lenovo Legion Y520 serisi cihazlarda oluşabilecek sorunlarınıza çözümler sunuyoruz. Yaşayabileceğiniz tüm sorunlara garantili işlemler yapıyoruz. Tamir yapılan veya değişen parçalara garanti veriyoruz. Lenovo Legion Y520 laptop için verdiğimiz hizmetlerin bazıları ;

Lenovo Legion Y520 Ekran Değişimi

Lenovo Y520 laptop kırık ekran değişim işlemlerini aynı gün içinde yapmaktayız. Sıfır veya 2.el olarak ekranlarımız mevcuttur. Ekranlarımız garantili ve sorunsuzdur. Genel olarak kullanıcı hatası sonucu kırılan ekranları dikkatli kullanmak gerekmektedir. Lenovo Y520 laptop ekranları yüksek çözünürlüklü ips özelliklidir. Modellerine göre 15.6″ veya 17.3″ olarak üretilmiştir. Daha fazla bilgi için işletişime geçebilirsiniz.

Lenovo Legion Y520 Kasa Ve Menteşe Tamiri

Lenovo Y520 serisi laptoplar da menteşe sertliği ve plastiğin zamanla sorunlu hale gelmesi durumunda kasalarda açılmalar meydana gelir. Kırılan vida yuvaları menteşeler boşa çıkmaktadır. Bu sorun ekran kırılmalarına veya anakart esnemelerine sebep olabilir. Ama Saraç bilişim de bu soruna çözüm vardır. Garantili kasa tamirlerimiz ile yıllarca sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Uyguladığımız özel işlemler ile normalden daha sağlam dayanıklı tamir yapmaktayız. Daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Lenovo Legion Y520 Anakart Tamiri

Lenovo Y520 laptoplarda anakartta oluşan sorunlara düzgün bakılması gerekmektedir. Yapılacak yanlış ve bilinçsiz işlemler anakartın komple bozulmasına sebep olabilir. Bu konuda kendimize güvenen firmamız sorunlarını garantili olarak çözmektedir. Genel olarak kurcalanmadan gelen bir çok laptop tamir edilebilmektedir. Uzman teknik ekiplerimiz ile arızayı tesit edip nokta atışı tamir yapmaktayız. Cihazın hiç açılmaması, sıvı teması, bios sorunu, chipset sorunu ve besleme problemleri en çok görülen sorunlardır. Bu sorunları çözümü için Saraç Bilişim i tercih eden bir çok müşteri gibi sizde sağlam tamir olmuş cihazlar ile firmamızdan mutlu ayrılabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı ve bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Lenovo Legion Y520 Bakım ve Klavye Değişimi

Lenovo Y520 klavye değişim işlemlerini garantili olarak yapıyoruz. Sıvı teması veya farklı durumlarda oluşan durumlarda bozulan klavye düzgün bir şekilde sökülerek yenisi takılmaktadır. Bu model cihazlarda kasa altında bulunan klavyeyi puntaları düzgün sökerek çıkarmak gerekiyor. Aksi durumda klavye içe doğru çökük durmaktadır. Firma olarak sökme takma işlemlerini düzgün olarak yapmaktayız. Klavye değişimi için açılan cihazlara bakım işlemleri de yapmaktayız. Yılda 1 kere yapılması yararlı olacak bakım işleminde fan temizleme termal macun yenileme ve hava atması gereken ızgara bölümleri temizlenmektedir.

Lenovo Legion Y520 serisi cihazlarda yaşayabileceğiniz tüm sorunlar için 0312 431 01 44 Acil 0533 607 43 45 i arayabilirsiniz.

Bilişim Danışmanı - Tümünü Gör