Data Kurtarma

Data kurtarma hizmetimiz, masa üstü bilgisayarlar, Notebook / Laptop / Netbook, dijital fotoğraf ve video, cep telefonu cihazlarında yüksek başarı ile yapılmaktadır.
Firmamız 2001 yılından bu yana data kurtarma alanında sürekli yenilik ve gelişme göstermiştir. Datalarınızın maksimum düzeyde ve sorunsuz kurtarılabilmesi amacıyla temiz odaya ( Cleanroom ) sahibiz.
Data kurtarma yapılacak depolama cihazlarının içlerinin açılması gerektiğinde mutlaka toz barındırmayan temiz oda kullanılması gerekir. Bunun sebebi ortamda bulunan ve gözle görülmeyen tozların disk üzerinde birikerek birkaç dakika içerisinde binlerce bozuk sektör oluşturması ve dataların önemli ölçüde zarar görmesine sebep olmasıdır.
Data kurtarma işinde tecrübeli elemanlarımız ile teknolojinin gerektirdiği türlü donanım ve yazılımları sürekli takip ederek size her zaman en iyi hizmeti vermeye hazırız.

Bu işten elde ettiğimiz kazancın büyük bir kısmını, data kurtarma teknolojisi ile ilgili araştırma ve geliştirmeye ayırmaktayız. Böylece siz değerli müşterilerimize gelişmelerden geri kalmadan, bu alanda sorunsuz hizmet vermekteyiz.
Datalarınız gizlilik, hızlılık ve iş sürekliliği politikası göz önümde tutularak kurtarılmaktadır.
Datalarınız sizin için kıymetli ise, cihazınızı teslim edeceğiniz firmayı iyi seçmelisiniz.

Bilişim Danışmanı - Tümünü Gör