Asus X540LJ Laptop Tamiri

Asus X540 model laptop tamir işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yaşayabileceğiniz tüm sorunlarınıza garantili çözümler sunuyoruz. Yapılan işlemlere ve değişen parçalara garanti veriyoruz. Firmamız Asus X540LJ modeli için yaptığımız bazı işlem ve hizmetlerimiz ;

Asus X540 Ekran Değişimi

Genel olarak yanlışlıkla kırılan veya ekran üzerinde lekelenmeler oluşan ekranlarınızı garantili olarak değişim yapıyoruz. Sıfır veya 2.el olarak ürün değişim yapıyoruz. Asus X540 laptoplarda modellerine göre standart veya FullHD ekran olarak değişik çözünürlüklü paneller kullanmaktadır. Ekran değişim süresi 1-2 saat gibi kısa bir sürede yapılmaktadır. Bu modeller 15.6 Slim ekran kullanmaktadır.

Asus X540 Kasa ve Menteşe Tamiri

Asus X540 model cihazlarda menteşe sertliğine bağlı açma-kapama yaparken zorluk yaşayabilirsiniz. Menteşeleri tutan vida bölümleri kırılabilir. Bu kırılan yuvaları sağlam şekilde tekrar onarıyoruz. Menteşeleri gevşeterek açma kapamayı daha kolaylaştırarak tekrar kırılmaların önüne geçiyoruz. Bu tür kırılmalarda önlem alınmaz ise ekran kırılmaları veya anakart üzerinde kalıcı sorunlar oluşabilir. Garantili menteşe ve kasa tamiri için iletişime geçebilirsiniz.

Asus X540 Klavye Değişimi

Asus X540 model cihazlarda klavye sıvı teması veya yoğun kullanma sonucu sorun çıkarabilir. Sıvı teması olan klavyelerde sorun tek tuştan başlatıp daha fazla tuşta sorun olana kadar devam eder. Temizleme yaparken hafif nemli olacak şekilde bez ayarlanmalıdır. Klavye değişimi bu modellerde kasanın altında kaldığı için kasayı komple açmak gerekiyor. Klavyeyi tutan plastik perçinleri düzgün sökmek gerekir. Aksi durumda takılan yeni klavye iç kısımda gömülü şekilde durur. İşlemleri bu doğrultuda düzgün şekilde yapmaktayız. Klavyelerimiz garantilidir. Klavye değişim işlemleri için iletişime geçebilrisiniz.

Asus X540 Fan Bakımı

Asus X540 Model cihazlarda bakım işlemi diğer laptoplarda olduğu gibi önemlidir. Yılda 1 kere yapılacak bakım işlemi hem cihazın daha performanslı çalışmasını hem de daha uzun yıllar kullanmanızı sağlayacaktır. Özellikle yaz aylarında ısınan hava cihazları baya zorlamamaktadır. Bakım işlemlerimizi fan temizleme ve yağlama, termal macun yenileme, hava atan ızgara bölümlerindeki toz ve pamukların temizlenmesi gibi detaylı olarak yapıyoruz.

Asus X540 Anakart Tamiri

Asus X540 laptop anakartın da oluşabilecek sorunlara uzman ekiplerimiz ile müdahale ediyoruz. Anakartta oluşabilecek sıvı teması, besleme ve chipset sorumlarına müdahale ediyoruz. Chipset işlemlerini BGA cihazı ile yapıyoruz. Bios kaynaklı sorunlarınızı özel cihazlar ile çözüyoruz. Anakarlarda oluşabilecek en tehlikeli sorun düşme ve sıvı temasıdır. Kullanırken veya taşırken dikkatli olmak gerekir. Farklı sorunlarınız ve daha fazla bilgi almak için 0312 431 01 44 Acil 0533 607 43 45

Bilişim Danışmanı - Tümünü Gör