Asus N580VD Laptop Tamiri

Asus marka N580 model laptoplarınızda oluşabilecek tüm sorunlarınız için size yardımcı oluyoruz. Anakart tamiri, kasa tamiri, bakım, menteşe tamiri, ekran değişimi, klavye değişimi, bios yazma, ssd ve ram yükseltme, batarya ve şarj aleti değişimi gibi yapılabilecek tüm işlemleri garantili olarak yapıyoruz. Yapılan işlemlerimiz ;

Asus N580VD Ekran Değişimi

Asus N580 model laptopların kırılan ekranlarını garantili olarak değişimini yapıyoruz. Bu model cihazlar 30 pin ips yüksek çözünürlüklü özelliğine sahiptir. Sıfır veya 2.el garantili ürünler elimizde mevcuttur. Değişim işlemleri 1-2 saat içerisinde yapmaktayız.

Asus N580VD Menteşe ve Kasa Tamiri

Menteşe sertliğine bağlı plastik vida yuvalarının kırılması sonucu kasa açma kapama yaparken zorlanmaktadır. Kasalarda oluşan bu sorun ekran kırılmalarına anakart esnemelerine sebep olabilir. Oluşan bu sorunlu bölgelere onarım yapıyoruz. Yeni vida yuvaları yaparak menteşelerin ayarlarını daha gevşek olacak şekilde ayarlıyoruz.

Asus N580VD Anakart Tamiri

Anakart üzerinde oluşabilecek sorunları garantili olarak çözmeye çalışıyoruz. Düşme, sıvı teması, aşırı ısınma vb. durumlara anakart üzerinde sorunlar oluşmaktadır. Bu gibi durumlarda arızayı tam tespit ederek işlemler yapılmalıdır. Firmamıza gelen bazı cihazları kontrol ettiğimizde yanlış teşhis edilerek arızalı olmayan parçalara müdahale edildiğini gördük. O yüzden cihaz teslim edilirken firmayı iyi araştırmak gerekmektedir. Biz anakart tamiri konusunda kendimize güveniyoruz.

Asus N580VD Klavye Değişimi

Genel olarak sıvı temasına bağlı bozulan değişim işlemlerini düzgün olarak yapmaktayız. Bozuk olan klavyelerin değişimi için bu modellerde cihazı sökmek gerekmektedir. Üst kasaya punta ile tutturulmuştur. Bu puntaları düzgün sökerek yeni takılacak olanı kalan plastikler ile tutturuyoruz. Bu şekilde klavyede her hangi bir sorun oluşmamaktadır. Aksi durumda klavye içe doğru çökük durabilir.

Bilişim Danışmanı - Tümünü Gör