Asus Laptop Servisi Ankara

Özel servis hizmeti veren firmamız Asus marka tüm model laptoplara bakmaktadır. Garantisi bitmiş veya kullanıcı hataları sonucu oluşan problemlerde size yardımcı olmaktadır. Yaşayacağınız tüm sorunlara garantili olarak yapıyoruz. Anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran değişimi, kırık ekran değişimi, klavye değişimi, kasa tamiri, menteşe tamiri, batarya satışı, bios yazma, besleme problemi, işlemci sorunu, kuzey chipset tamiri, io chipset tamiri, format, güncelleme, ssd disk değişimi, bakım en çok yaptığımız işlemlerdir. Servisimize en çok gelen modeller ;

Asus K53S (genelde görüntü gelmeme, ekran değişimi ve soket değişimi için servisimize gelmektedir. Bu sorunlar dışında oluşacak sorunlarda da bize gelebilirsiniz.)

Asus F3S (bu seride akla gelen ilk sorun menteşe sertliğinden dolayı kasa kırılmalarıdır. Bu sorun yapılan düzgün işlemler ile düzeltilmektedir. )

Asus X101H (bu seride ekrana görüntü gelmeme ve kapanma problemleri görülmektedir)

Asus N550J (ekran değişimi, anakart ve chipset sorunları çok olarak görülen sorunlardır)

Asus S55L (anakart ve chipset sorunu genelde görülen sorunlardır)


Asus K555 (kasada menteşe sertliğinden dolayı meydana gelen kırılma sorunu vardır. Yaptığımız onarım ile sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.)

Asus U555 (kasa kırılma problemi bu seride de vardır. Yaptığımız onarım ile sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.)

Asus X555 (En çok kasa tamiri yaptığımız seridir. Düzgün işlemler ile sorunu çözüyoruz. )

Asus X550C (Bu seride anakart tamiri, chipset tamiri en çok yaptıpımız işlemlerdir.)

Bilişim Danışmanı - Tümünü Gör