Ankara Alarm Güvenlik Sistemleri

Son yıllarda hırsızlık sorununun git gide artıyor olması güvenlik konusunu gündeme getirmiştir. Evlerimizde ve işyerlerimizde huzurlu bir ortam olması, sevdiklerimizin, değerli eşyalarımızın ve emeklerimizin korunması hepimizin en büyük istediğidir. Ne yazık ki hırsızlık, yangın, acil sağlık durumları, gaz kaçakları da bir o kadar hayatın parçasıdır. Bu tip olasılıkları düşünmekten kaçınmak yerine, önlem almak gerekir.  Saraç Bilişim alarm sistem çözümlerimizde, bu mantıkla, ev, küçük ve orta boy işletmeler ve büyük firmalar için geliştirilmiş kurgular sunarız. Örneğin; kurumsal alarm çözümlerimizde tüm tesislerin tek bir merkezden grafik ekranlar üzerinden kontrolünü sağlayabiliyoruz.

Dedektörler sayesinde hırsızlık, yangın, acil sağlık durumları, ev veya işyerinde oluşabilecek ani panik durumları, acil sağlık durumları oluşmadan tek bir düğme aracılığıyla seri bir biçimde müdahale edebileceğimiz senaryolar.

7 gün/24 saat sürekli hizmet sunan Alarm Merkezi’mizle, alarm olması durumunda polis, itfaiye, ambulans gibi mercileri hemen harekete geçirebiliyoruz. Ayrıca alarm merkezimiz, alarm sistemleri hakkında her türlü desteği verebilen, sorularınızı yanıtlayan bir çağrı merkezidir.

Detaylı bilgi almak için Saraç Bilişim‘i arayınız.

Tel: 0312 431 01 44

Bilişim Danışmanı - Tümünü Gör